Broušení skla

Odborníci Sklenářství Praha - Tomáš Klapka vám nabízí broušení skla. Zvolte si při objednávce naši firmu a my rychle zareagujeme na vaši poptávku. Naši odborníci vám udělají návrh vzoru a ochotně poradí. Sklo opracováváme pomocí technologie odborného broušení skla, hrany jsou hladké a bezpečné a mohou být zabroušeny do konečné matné povrchové úpravy nebo zaleštěny do lesku. Zajistíme broušení skla i velkým projektům u výtahů, zábradlí na schodištích a balkonových zábradlí.

Broušení skla na zakázku

Objednejte si u nás broušení skla na zakázku a my vám zabrousíme sklo různých tvarů i tloušťky. Zabrousíme vám rovné, zkosené i zakulacené hrany. Provádíme broušení skla na zakázku při zasklívání výloh - velkoformátové zasklívání, na skleněné obklady do kuchyně, pro sprchové kouty, skleněné předěly místností, skleněné posuvné dveře, skleněné stoly, konferenční stolky, police, skleněné vitríny a další bytové doplňky.

Broušení do skla

Broušení do skla se uplatní i při zasklení terasy, zasklívání balkonů nebo zimní zahrady. Při strojovém broušení do skla umíme dosáhnout vysoké přesnosti. Používáme diamantové vodou chlazené brusné kotouče a můžeme brousit sklo od 3 mm do 19 mm tloušťky. Po provedeném broušení do skla můžete bez obav užívat krásu skla bez nebezpečí úrazu.

Broušení na sklo

Nabízíme různé způsoby opracování, které zajistí bezpečnost skla bez negativního dopadu na jeho vzhled a tvar. Broušení na sklo se používá pro dekorativní a koupelnová zrcadla, originální kusy skleněného nábytku a různé upomínkové předměty jako skleničky, vázy apod. Dokážeme kvalitně zpracovat i vámi naržený motiv. Můžete si objednat broušení na sklo u rovných i zakulacených ploch.

Broušení skla - sklenářství nonstop

Broušení skla vyžaduje speciální nástroje a přípravky a zručné odborné řemeslníky - to vše vám Sklenářství Praha - Tomáš Klapka zaručuje. Odborní pracovníci naší firmy provedou práce jak na místě u zákazníka prostřednictvím naší služby sklenářství nonstop, tak v naší plně vybavené provozovně. V rámci služby sklenářství nonstop umíme rychle poskytnout pomoc od zabezpečení rozbitého skla po jeho výměnu a následný odvoz rozbitého skla.

Broušení skla - další nabídka naší firmy

Kromě broušení skla firma Sklenářství Praha - Tomáš Klapka provádí také pískování skla, vrtání skla a výřezy do skla. Uvidíte, že se svěřujete do rukou vyškolených profesionálů se zárukou výborného výsledku za dobrou cenu. Prohlédněte si také naše webové stránky Sklenářství Praha a Ceník skla a sklenářských prací

K broušení skla používáme diamantové vodou chlazené brusné kotouče a kotouče leštící, kdy bruska může opracovávat sklo od 3 do 19 mm tloušťky. Broušení zrcadel, skel na desky stolů a veškerého dalšího skla pro Váš interiér. Brousíme také bezpečnostní sklo Connex.

Broušení skla videogalerie

Broušení skla prezentujeme i na novém webu sklenářství Praha

Broušení skla - video

Broušení skla - fotogalerie