Koupelnová zrcadla do koupelny

KOUPELNOVÁ ZRCADLA

Rozhodli jste se objednat koupelnová zrcadla u firmy Sklenářství Praha - Tomáš Klapka? Dobrá volba! Máme odborníky, kteří rychle zareagují na vaši poptávku, prostor zaměří, koupelnová zrcadla vyrobí, přivezou a namontují za skvělou cenu. Vyrobíme a dodáme koupelnová zrcadla různých i atypických tvarů, zpracování a velikosti přímo na míru. Rádi vám poradíme s nejvhodnější volbou s ohledem na tvar, rozměry a cenu.

Koupelnové zrcadlo - druhy

Koupelnové zrcadlo dle vašich představ může být v provedení jako zrcadlo v rámu (máme široký výběr barev a materiálů rámů) nebo jako dekorativní zrcadlo, upravené např. broušením či použitím technologie fazetování zrcadel. Vaše koupelnové zrcadlo umíme také ozdobit vyleptaným motivem.

Koupelnová zrcadla - fazetování zrcadel

Technologie fazetování zrcadel aplikovaná na koupelnová zrcadla spočívá ve zkosení jejich hran pod určitým úhlem. Fazetu jsme schopni vyrobit různě širokou, na rovnou i zakulacenou hranu - oválná a kruhová koupelnová zrcadla. Lze opracovat sklo o síle 3 mm - 19 mm.

Koupelnové zrcadlo - lepené přímo na plochu

Koupelnové zrcadlo lze také nalepit přímo na zeď. Nechte si ho nalepit našimi odborníky speciálním lepidlem, které odolává vlhkosti. Důležité upozornění - koupelnové zrcadlo nelze demontovat bez poškození. Jestliže budete někdy v budoucnu chtít zrcadlo přemístit, je vhodné použít speciální nalepovací kovové háčky ale tato metoda je vhodná jen pro menší plochu zrcadel.

Koupelnová zrcadla větších rozměrů

Velkoformátová koupelnová zrcadla je praktické opatřit zezadu bezpečnostní fólií. V případě nerovného povrchu stěny zajistíme vhodný podklad pro jejich bezproblémové nalepení. Případné dotazy na koupelnová zrcadla, jejich výběr a vhodnou velikosti či opracování rádi zodpovíme.

Zrcadla do koupelny - opracování a termíny dodání

Koupelnová zrcadla opracováváme i dalšími technologiemi jako je broušení skla, vrtání skla nebo výřezy do skla. Koupelnová zrcadla od nás jsou hladká a bezpečná na dotek a jsme schopni je vyrobit do 2 pracovních dnů, u fazetování zrcadel do 5 pracovních dnů.

Koupelnová zrcadla - Sklenářství Praha - Tomáš Klapka - další nabídka

Firma Sklenářství Praha - Tomáš Klapka vám vyrobí zrcadla v rámu, provádí fazetování zrcadel na již existující zrcadla, vyrábí fazetová zrcadla, koupelnová zrcadla, zrcadla na zeď, zkrátka naše výroba zrcadel je tu pro vás. Poskytneme rychlou službu od zabezpečení rozbitého zrcadla po výrobu náročných architektonických zrcadlových prvků. Prohlédněte si také naše webové stránky Sklenářství Praha.

Koupelnová zrcadla - ostatní odvětví zrcadel

Koupelnová zrcadla naleznete i na našem novém webu Sklenářství Praha.

Také by vás mohla zajímat zrcadlová folie na okna. Tyto a ostatní folie na sklo vám dodá i s montáží firma okenní folie Benda.

Pro další inspiraci u vybavení koupelen doporučujeme Luxusní koupelny Praha, které dodávají unikátní sprchové kouty, koupelnové vany, moderní rohové vany i volně stojící vany, desinové radiátory a mnoho dalšího pro moderní koupelny
 

Koupelnová zrcadla - fotogalerie