Zasklívání – výloh, balkonů, oken, dveří a zasklení teras

Podařilo se vám rozbít skleněnou výplň Vašeho okna nebo se Vám rozbila skleněná výplň dveří? Rozbil Vám někdo přes noc výlohu nebo potřebujete speciální sklenářské práce? To pro nás není žádný problém. Provádíme zasklívání oken či dveří. Naše služby zahrnují zasklívání oken, zasklívání výloh, dveří či nábytku, řezání skla na míru a také vysklívání včetně odvozu starého skla. Provádíme veškeré sklenářské práce.  Na zasklívání používáme čiré sklo Float, bezpečnostní sklo Connex, nebo izolační dvojsklo Ditherm. Všechny sklenářské práce jsme schopni provést u zákazníka na místě.

Na základě našich dlouholetých zkušeností pro Vás navrhneme a zajistíme pro zasklení nejvhodnější sklo s ohledem na cenu i bezpečnost. V případě vloupání, nehody nebo havárie, jsme schopni zajistit zasklívání expresní výrobou. Na místě u Vás provedeme zaměření a doporučíme to nejvhodnější řešení. Vyrobená skla k Vám dovezeme a odborně zasadíme. Budete-li to potřebovat, je možné rozbitá okna či dveře dovést na naší provozovnu, kde je po domluvě zasklíme na počkání.

Zasklívání - zakázku vyřídíme v co nejkratším termínu

V naší nabídce máme všechny síly skel a rozměrů. Zasklíváme do dřevěných i železných rámů, plastové okno osadíme bez problémů novým izolačním sklem. Nedílnou součástí zasklívání je u nás také oprava výloh. Dokážeme vyrobit, dopravit a umístit i nadrozměrné výlohy.

Pokud hledáte spolehlivé sklenářství, které nabízí pouze profesionální služby, neváhejte se na nás s důvěrou obrátit. Rádi splníme veškeré Vaše požadavky a postaráme se o Vaši naprostou spokojenost.

Široký sortiment nabídky Sklenářství Praha a profesionalita všech zaměstnanců zaručí Vaši spokojenost.

Zasklívání - ostatní stránky v této kategorii

Zasklívání prezentujeme i na novém webu Sklenářství Praha.

Zasklívání - videa