Zasklívání oken

Objednejte si ho u nás! Po rychlém a přesném zaměření následuje rychlá výroba a dodání. Naše firma Sklenářství Praha - Tomáš Klapka provádí zasklívání oken v provozovně Vlkova 10 Praha 3 většinou na počkání. Máme také plně vybavenou pojízdnou dílnu a jsme připraveni na zasklívání oken u zákazníka. Při nehodě vám zasklíme okno či dveře expresní metodou. U Sklenářství Praha - Tomáš Klapka očekávejte kvalitní zpracování a dobrou cenu - viz Ceník skla a sklenářských prací.

Zasklívání plastových oken

Při zasklívání oken používáme sklo float 3 mm (jednoduché zasklení u špaletových oken) nebo tepelně izolační dvojsklo nebo trojsklo při zasklívání plastových oken nebo oken v hliníkovém rámu. U zasklívání plastových oken je dvojsklo nebo trojsklo lepeno z tabulí floatového skla spojených pružnou fólií s vysokou pevností. Při rozbití se sklo nerozsype a zůstává přichycené na fólii. Takto je však možné provést zasklívání oken i u klasických oken.

Druhy skel pro zasklívání oken

Kromě zmíněného dvojskla nebo trojskla může být při zasklívání oken použito bezpečnostní sklo Connex, v různých tloušťkách. Další možností je izolační sklo, kde je vzdálenost mezi tabulemi vymezena různě širokými distančními rámečky. Máme zkušené odborníky, kteří vám poradí, které sklo při zasklívání oken je pro vás nejvhodnější s ohledem a bezpečnost, tepelné a protihlukové vlastnosti a cenu.

Způsoby zpracování při zasklívání oken

Z hlediska vzhledu nabízíme pro zasklívání oken čiré nebo matné sklo - chemicky leptané (vitráže při zasklívání oken i dveří), mechanicky broušené sklo metodou pískování skla. Takové sklo propouští světlo ale brání přímému pohledu do prostoru za ním. Při zasklívání oken jsme schopni provést i výřezy do skla a vrtání skla (otvory pro ventilátor či klimatizaci).

Správným výběrem skla při zasklívání oken je možné snížit náklady na vytápění až o 30 až 40%. Dalšími přednostmi je snížení hluku, propouštění o polovinu méně UV záření než standardní sklo a snížení tvorby kondenzace na vnitřní straně skla v zimních obdobích. Skla pro zasklívání oken od nás mají atest kvality a lze je osadit do oken i dveří.

Zasklívání oken - další nabídka Sklenářství Praha - Tomáš Klapka

Kromě zasklívání oken a výplní dveří firma Sklenářství Praha - Tomáš Klapka provádí také zasklívání balkonů, zasklívání výloh, velkoformátové zasklívání nebo zasklení terasy. Odborní pracovníci naší firmy provedou práce jak na místě u zákazníka prostřednictvím naší služby sklenářství nonstop, tak v naší plně vybavené provozovně. Více informací naleznete také na našich webových stránkách Sklenářství Praha.

Zasklívání oken - ostatní odvětví zasklívání

Zasklívání oken máme v nabídce i na našem druhém webu Sklenářství Praha.

Zasklívání - videa