Dekorativní zrcadla – zakázková výroba a prodej

Dekorativní zrcadla mohou být praktickým a velmi příjemným doplňkem každého interiéru. Jsou odlehčená, takže nepotřebují složitou montáž. Nabízíme zakázkovou výrobu a prodej všech druhů dekorativních zrcadel. Vyrábíme různé velikosti a můžete si vybrat v podstatě i jakýkoliv tvar a obroušení včetně fazety (fazetová zrcadla). My Vám dekorativní zrcadlo vyrobíme a provedeme odbornou montáž přímo u Vás. Můžeme Vám vytvořit například celozrcadlovou stěnu nebo též různé atypické tvary, dle Vašich představ.

Dekorativní zrcadla - krátké dodací lhůty, kvalita provedené práce a dobrá cena

Vyrábíme dekorativní zrcadla fazetová, která jsou vhodná zejména do koupelen a předsíní, pro přímé nalepení na podklad, nebo i zasklení zrcadla v rámu. Fazetu jsme schopni vyrobit v různých šířkách, na rovné, ale i na tvarované (ovál, kruh atd.) hraně. Lze opracovat sklo o síle 3 – 19 mm. Pro větší bezpečnost (taneční sály, šatní skříně) mohou být dekorativní zrcadla polepena ze zadní strany bezpečnostní folií. V případě nerovného povrchu zajistíme vhodný podklad a následně zrcadla nainstalujeme.

Dekorativní zrcadla do koupelny, předsíně, na vestavěné skříně, nebo do celých tanečních a fitness sálů vyrobíme na zakázku za bezkonkurenční ceny a dodáme v nejkratších termínech.

Pokud jsme Vás navnadili a chcete si pořídit nové dekorativní zrcadlo, budeme rádi když využijete našich služeb.
 

Dekorativní zrcadla - ostatní stránky v této kategorii

Sklenářství Praha

Také by vás mohla zajímat zrcadlová folie na okna. Tyto a ostatní folie na sklo vám dodá i s montáží firma okenní folie Benda.