Sklenářské práce Praha

aneb křehká práce pevnou rukou….

Hledáte profesionální služby v oblasti sklenářství od opravy rozbitého okna, vysklených dveří až po obložení kuchyně či koupelny barevným sklem? Potřebujete vytvořit stěnu z dekorativních zrcadel, vyrobit a nainstalovat skleněné schody a podlahy z pochozího skla nebo pro své miláčky postavit akvárium či terárium? Žádný problém, rádi Vám nabídneme svoje zkušenosti, čas i plnění dohodnutých termínů za dostupné ceny.

Díky dlouholetým zkušenostem a zručnosti našich sklenářů nabízíme zákazníkům velmi pestrou paletu sklenářských prací a služeb. Provádíme veškeré sklenářské práce - od drobných sklenářských oprav v domácnosti až po rozsáhlé montáže a servis. V naší nabídce sklenářských prací jsou běžné opravy a zasklívání oken, dveří a výloh, instalace bezpečnostních skel či izolačních dvojskel, prodej řezaného skla 3 a 4 mm a ornamentního skla, v portfoliu máme také např. antireflexní sklo na obrazy či výrobu zrcadel.

Bydlíte-li v oblasti Praha, můžeme se s Vámi dohodnout na mobilním zasklívání - přijedeme za vámi! Naše sklenářská pohotovost – Sklenářství NONSTOP – funguje 24h denně.

Do kompletní nabídky sklenářských prací Sklenářství Praha patří i možnost objednat si v podstatě jakékoli typy skel - čirá, nerozbitná, kalená, bezpečnostní, neprůhledná nebo pískovaná skla. Sklo Vám nařežeme, provrtáme či jinak zpracujeme podle Vašich potřeb.

Nabízíme zpracování cenových kalkulací, poskytování poradenství a spolupráci při přípravě projektů nebo staveb. Snažíme se maximálně vyhovět našim zákazníkům v co možná nejkratších termínech. Na všechny výrobky máme veškeré certifikáty včetně prohlášení o shodě. Používáme hlavu, profesionální stroje i nástroje a šikovné ruce…

Sklenářské práce Praha – naše nabídka ve zkratce:

- zasklívání na počkání v dílně
- zasklívání - okna, dveře, výlohy, střechy, výtahy na místě
- dodání a montáž matovaná skla, ornamentní skla, barevná skla
- dodání a montáž izolačních skel
- výroba a montáž bezpečnostních skel (kalená, lepená)
- zrcadla, zrcadlové stěny
- výroba akvárií a terárií
- broušení, vrtání, pískování a fazety
- skleněné vitríny, police
- skleněné zábradlí a schodiště
- skleněné obklady do interiérů a koupelen
- obklady za kuchyňské linky
- žáruvzdorná skla do krbu

>> Sklenářské práce ceník

Sklenářské práce - ostatní stránky v této kategorii

Sklenářské práce nabízíme i na našem novém webu Sklenářství Praha