Výroba akvária a terária – prodej

Potřebujete pro své rybičky nebo chameleona kvalitní domov? Výroba akvárií nebo terárií jakéhokoliv tvaru pro nás není žádný problém. Nabízíme akvária a terária od těch úplně nejmenších až po opravdu velká a atypická. Jsou vhodná pro interiéry bytů, kanceláří i do velkých společenských místností nebo vstupních hal hotelů. Jsme schopni vyrobit akvárium nebo terárium jakéhokoliv tvaru podle Vašich požadavků.

Našimi přednostmi jsou krátké dodací lhůty, kvalita provedené práce a dobrá cena.

Výroba akvária a terária v naší výrobně nám umožňuje do skla udělat i různé otvory (např. na kabely elektroinstalace) či na stěny připevnit vlepované skleněné prvky. Akvária a terária vyrábíme z floatového skla - čisté sklo používané na výrobu akvárií a terárií. Všechny hrany námi prodávaných akvárií a terárií jsou broušeny na nejmodernějších strojích a brus je dokonale hladký.

Cenovou kalkulaci Vám připravíme podle Vašeho požadavku na výrobu akvária a terária. Akvárium i terárium Vám můžeme zavézt a nastěhovat na místo. Cena nastěhování vychází z váhy a místa kam se stěhuje.

Akvárium a terárium vždy navrhujeme tak, aby odpovídalo nárokům chovaných zvířat. S výrobou akvárií a terárií máme bohatou zkušenost. Námi vyráběná a prodávaná akvária a terária jsou lepena kvalitním silikonem, mají všechny potřebné bezpečnostní výztuhy a síla použitého skla splňuje všechny normy EU. Každou zakázku předem podrobně konzultujeme, pokud je to možné, tak se s Vámi osobně sejdeme, buď u nás, nebo přímo na místě, kde bude akvárium nebo terárium instalováno.

Věříme, že s naší nabídkou prodeje a výroby akvárií a terárií budete spokojeni - Sklenářství Praha

Akvária a terária - videa