Izolační dvojsklo a izolační trojsklo

Sklenářství Praha Tomáš Klapka nabízí výrobu a montáž dvojskel a trojskel. Rozhodujete se pro dvojsklo či trojsklo? My Vám poradíme a zhotovíme Vám izolační dvojsklo na míru. Izolační skla garantují vysokou tepelnou izolaci. Ušetříte náklady na vytápění. Dvojskla a trojskla dodáváme v různých sestavách s klasickým hliníkovým rámečkem, ale i s vnitřní náplní argonem a nízkoenergetickým povlakem skla a „ teplým rámečkem „ .Distanční „teplý „ rámeček je oproti klasickému hliníkovému vyroben z plastu a zabraňuje tvoření tepelných mostů. Navíc se vyrábí v mnoha barevných provedení, takže můžete sklo přizpůsobit barvě okna, dveří či fasády.

Izolační dvojsklo - technické informace

Složení dvojskla či trojskla vždy závisí na síle rámu, pokud se jedná o opravu okna. Standardní síla izolačního dvojskla, do plastového okna je 24 mm – 4 – 16 – 4 .

Rozbité dvojsklo zajistíme a v nejkratší době osadíme novým izolačním sklem. Ceník dvojskel, trojskel je individuální dle rozměru a složení.

Dvojsklo izolační prezentujeme i na novém webu Sklenářství Praha.

Dvojsklo izolační - dále nabízíme: 

neprůstřelné sklo
pochozí sklo
protihlukové sklo
bezpečnostní sklo Connex
protipožární sklo
barevné sklo Lacobel
tlačená skla do dveří
drátosklo
sklo matné
kalené sklo
dvojsklo nebo trojsklo
zatmívací sklo
folie na okna

Také by vás mohla zajímat možnost termoizolační folie. Tyto a ostatní folie na sklo vám dodá i s montáží firma okenní folie Benda.

Dvojsklo izolační - fotogalerie

Izolační dvojsklo - výměna výlohy