Fazetová zrcadla (fasetová)

Sklenářství Praha Tomáš Klapka nabízí fazetová zrcadla. V dnešní době jsou fazetová zrcadla nedílnou součástí každého moderního interieru. Vyberete si tvar a rozměr, my zrcadlo vyrobíme a s naší pojízdnou dílnou provedeme odbornou montáž přímo u Vás. Krátké dodací termíny spolu s kvalitou provedení a přijatelnou cenou, to jsou fazetová zrcadla od Sklenářství Praha.

Sklenářství Praha Tomáš Klapka – provádíme fazetování zrcadel a čirého skla. Vhodné pro zrcadla do koupelen, předsíní pro přímé nalepení na podklad, nebo zasklení do rámu. Fazetování čirého skla je vhodné pro desky na stůl, police, dekorační prvky a zasklívání vstupních dveří historických budov.

Fazetování se provádí na speciálních strojích a sklo je opracováno pod úhlem a následně vyleštěno. Fazetu jsme schopni vyrobit v různých šířkách, na rovné, ale i na tvarované (ovál, kruh atd. ) hraně. Lze opracoval sklo o síle 3 – 19 mm.

Fazetová zrcadla - ostatní odvétví zrcadel

Fazetová zrcadla naleznete i na našem novém webu Sklenářství Praha.

Také by vás mohla zajímat zrcadlová folie na okna. Tyto a ostatní folie na sklo vám dodá i s montáží firma okenní folie Benda.

Fazetová zrcadla - fotogalerie