Skleněné obklady do kuchyně

Uvažujete o renovaci vaší kuchyně či koupelny? Vyberte si skleněné obklady do kuchyně u nás a my vám zasvěceně poradíme při výběru barev i celkového řešení! Sklenářství Praha - Tomáš Klapka vám je nabízí v moderním designu, (vzorník a ceník na požádání). Skleněné obklady do kuchyně jsou velmi žádané a pro své vynikající vlastnosti vhodné i do koupelen. Snadno se udržují a jsou pohledově stálé, takže vypadají jako nové i po letech. Dobrá cena, skvělé zpracování!

Skleněné obklady do kuchyně - vlastnosti

Vyrábějí se z tvrzeného kaleného skla a mají vysokou mechanickou a tepelnou odolnost. Nemusíte se bát jejich křehkosti, skleněné obklady do kuchyně vydrží i vysoké teploty v blízkosti varné desky a vařiče a splňují bezpečnostní normy. Cena ve srovnání s nevýhodou obkladů klasickými obkladačkami, kde se ve spárách drží nečistoty, je velmi příznivá. Skleněné obklady do kuchyně vynikají též silnou odolností vůči mastnotám a vodnímu kameni.

Skleněné obklady do kuchyně - vzorník a ceník

Naše firma Sklenářství Praha - Tomáš Klapka nabízí skleněné obklady do kuchyně v pestré barevné škále. Pro barevné sklo vám poskytneme vzorník a vy pak můžete zvolit barvu jako kontrastní prvek nebo nechat obklad barevně splynou s okolním interiérem. O vzorník a ceník pro skleněné obklady do kuchyně či koupelny můžete požádat telefonicky nebo při zaměření.

Skleněné obklady do kuchyně - dobrá cena

Skleněné obklady do kuchyně vám vyrobíme na míru a v barevnosti dle vašeho výběru (viz vzorník). Dodáme je od zaměření až po instalaci. Preciznost zpracování, dobrá cena a záruka na všechny skleněné obklady do kuchyně! Při výrobě používáme též technologie broušení skla, pískování skla, vrtání skla a výřezy do skla pro otvory na zásuvky, vypínače, kování, úchytky apod. (viz ceník). Více informací naleznete také na našich webových stránkách Sklenářství Praha.

Skleněné obklady do kuchyně - další uplatnění v interiéru

Jelikož skleněné obklady do kuchyně působí luxusně, můžete je použít i pro obložení předělových pultů, barů a ostrůvků. Naši zkušení odborníci je mohou jen doporučit. Cena je příznivá, efekt vysoký. Poradíme vám jak skleněné obklady do kuchyně uplatnit i tam, kde byste to nečekali.n Můžete si vybrat skleněné obklady do kuchyně lesklé nebo se saténovou úpravou povrchu. Skleněné obklady do kuchyně mají stálobarevný ekologický lak a dají se použít i k výrobě skleněného nábytku, například posuvných či pevných dveří, dveří skříní, stolů a polic. Jsou oblíbené, máme s nimi bohaté zkušenosti a umíme s nimi dobře pracovat.

Skleněné obklady do kuchyně nabízíme i na našem novějším webu Sklenářství Praha.

Skleněné obklady do kuchyně - fotogalerie