Zrcadla na zeď

Naše firma Sklenářství Praha - Tomáš Klapka dodává a instaluje zrcadla na zeď v domácnostech i různých provozovnách. Umíme rychle poskytnout službu od zabezpečení rozbitého zrcadla po výrobu náročných architektonických zrcadlových prvků. Provedeme montáž zrcadel v koupelně, předsíni, ložnici, obývacím pokoji nebo ve vaší kanceláři či podniku - např. kadeřnictví, fitness centru, tanečním sále, ubytovacím zařízení apod. Firmy si u nás mohou objednat zrcadla na zeď do šaten veřejných bazénů, toalet divadel, kin a obchodních center.

Zrcadlo na zeď - vlastnosti a technika lepení

Zrcadlo na zeď může také splnit váš požadavek optického zvětšení a prosvětlení prostoru. K montáži používáme speciální lepidla odolávající vlhkosti vhodná i do koupelny. Upozorňujeme, že lepené zrcadlo na zeď se nedá demontovat bez rozbití. Pokud požadujete možnost demontáže a přemístění zrcadla, je vhodné použít pro zrcadlo na zeď s menšími rozměry speciální nalepovací kovové háčky.

Velká zrcadla na zeď

Velká zrcadla na zeď lepená na větší plochy je žádoucí opatřit pro větší bezpečnost bezpečnostní fólií. V případě nerovného povrchu zajistíme vhodný podklad pro bezproblémové nalepení. Vyrábíme a montujeme velká zrcadla na zeď různých velikostí a tvarů i zcela atypických.

Velké zrcadlo na zeď - opracování

Při výrobě používáme různé další technologie opracovávání skla jako je broušení sklavrtání skla nebo výřezy do skla pro osazení ozdobnými šrouby, pro zásuvky a vypínače apod. Velké zrcadlo na zeď od nás je hladké a bezpečné a pohledově velmi pěkně zpracované.

Zrcadla na zeď bez rámu - fazetování zrcadel

Zrcadla na zeď bez rámu dodáme vždy zabroušené, takže se nemusíte obávat zranění. Uplatňujeme zde i technologii fazetování zrcadel, tj. zkosení jejich hran pod určitým úhlem. Fazetu jsme schopni vyrobit v různých šířkách, na rovné i tvarované hrany - oválná a kruhová zrcadla na zeď bez rámu.

Zrcadlo na zeď bez rámu - tloušťka skla

Zrcadlo na zeď bez rámu má hrany, které mohou být zabroušené do matu nebo posléze ještě vyleštěné do lesku. Lze opracovat sklo o síle 3 mm - 19 mm. Rozhodněte se pro zrcadlo na zeď bez rámu od nás a dostanete špičkovou kvalitu v co nejkratším termínu.

Zrcadla na zeď - další nabídka zrcadel od Sklenářství Praha - Tomáš Klapka

Firma Sklenářství Praha - Tomáš Klapka vám také vyrobí zrcadla v rámu, fazetová zrcadla (provádíme fazetování zrcadel na již existující zrcadla), koupelnová zrcadla, zrcadla na míru, zkrátka naše výroba zrcadel je tu pro vás. Podívejte se také na naše webové stránky Sklenářství Praha.

Zrcadla na zeď - ostatní odvětví zrcadel

Zrcadla na zeď naleznete i na našem novém webu Sklenářství Praha.

Také by vás mohla zajímat zrcadlová folie na okna. Tyto a ostatní folie na sklo vám dodá i s montáží firma okenní folie Benda.

Zrcadla na zeď - fotogalerie