Zasklení terasy

Objednejte si u nás zasklení terasy, prodloužíte si tak pobyt v blízkosti přírody i v chladném období! A proč objednat zrovna u nás? Protože Sklenářství Praha - Tomáš Klapka vám garantuje profesionální přístup odborníků a záruku dobrého výsledku za dobrou cenu. Zasklení terasy přispěje k vytvoření dalšího obytného prostoru a zamezí úniku tepla, ať již budete používat terasu jako zimní zahradu nebo skladovací prostor. Naše firma vám dodá vše, od zaměření přes návrh a konzultaci s vámi až po montáž.

Zasklení venkovní terasy

Při zasklení venkovní terasy, kterou již máte, vám vyměníme stávající skla za nová, s lepšími tepelně-izolačními vlastnostmi nebo můžeme pomocí stavebního kování a kaleného skla vyřešit stavbu a zasklení venkovní terasy zbrusu nové. Můžete si vybrat skla čirá nebo matová a kombinovat je. Přes čiré sklo budete mít výhled, za matným sklem se schováte zvědavcům z okolí. Od demontáže a odvozu staré terasy po montáž nové, vše, včetně přidružených prací vám naše firma Sklenářství Praha - Tomáš Klapka zajistí.

Zasklení venkovní terasy posuvné

Široké spektrum typů kování vám umožní téměř jakékoli řešení zasklení terasy. Zasklení nemusí být jen fixní nebo mít křídlové otvírání ale můžete zvolit zasklení venkovní terasy posuvné. Bývá to často skvělé řešení prostoru. Existuje mnoho variant a naši profesionálové vám poradí, která je pro daný prostor nejvhodnější. Zasklení venkovní terasy posuvné provedeme dle vašeho přání s ohledem na technické a prostorové možnosti.

Zasklení terasy bezrámové

Zasklení terasy se uplatní nejen u rodinných domů ale také například u střešních bytů. Na obou místech se může uplatnit zasklení terasy bezrámové, které vám poskytne ničím nerušený výhled. Umíme používat moderní technologie při zpracování skla, provádíme též broušení skla, pískování skla, vrtání skla a výřezy do skla. Zasklení terasy bezrámové provedou naši zkušení odborníci, kteří jsou schopni po konzultaci s vámi doporučit nejlepší řešení dle vašeho zadání.

Zasklení terasy a další nabídka zasklívání

Kromě zasklení terasy firma Sklenářství Praha - Tomáš Klapka provádí také zasklívání balkonů, velkoformátové zasklívání, zasklívání výloh a samozřejmě zasklívání oken. Odborní pracovníci naší firmy provedou práce jak na místě u zákazníka prostřednictvím naší služby sklenářství nonstop, tak v naší plně vybavené provozovně. Naším cílem je spokojenost našich zákazníků, rychlost a špičková kvalita. Podstatné je pro nás splnění přání zákazníka a dobrá cena. Podívejte se také na naše webové stránky Sklenářství Praha.

Zasklení terasy - ostatní odvětví zasklívání

Zasklení terasy také detailně prezentujeme na novém webu sklenářství Praha.