Koupelny Praha

Luxusní koupelny Praha Dorint DG Centrum vám mohou představit výrobky světoznámých značek v ukázkové prodejně na Žižkově. Nejenom, že v prodejně jsou produkty od značek, které zásadním způsobem určují trendy v oblasti moderních koupelnách, ale také zde je personál, který vám vše ochotně vysvětlí. V prodejně mají luxusní koupelny a zařízení, které pod tuto oblast spadají (koupelnové vanyvodovodní bateriekoupelnové radiátoryobklady do koupelen a sprchové kouty).

Koupelny Praha - pro inspiraci doporučujeme tyto stránky

Pro více informací o luxusních koupelnách volejte na číslo 774 221 009.

UKÁZKOVÁ PRODEJNA LUXUSNÍ KOUPELNY PRAHA
DORINT DG CENTRUM

Prokopova 2856/10
130 00 Praha 3

Nadnárodní společnost Dornbracht Group se za 60 let své existence stala leaderem ve výrobě prémiových armatur. Význačně ovlivnila trh a jeho vývoj, jak po stránce designu, tak i v samotné technologii. Začátkem roku 2001 se sloučila s Dornbracht Group také společnost Alape a vytvořili tak velký koncern. Mezi výrobci sanitárních zařízení má tato společnost vybudované své jméno a výbornou pověst. V DG centru v Praze na Žižkově Vám luxusní baterie Alape osobně představí. Odborní zaměstnanci vám luxusní koupelny rádi detailně představí a vše vysvětlí. Věnují vám tolik času, kolik jen budete chtít.

Moderní koupelny - vzorkovna Dorint DG centrum např. nabízí:

Koupelny Villeroy&Boch

Villeroy Boch je firma s historii, která má kořeny již v 18. století. Od té doby se této německé společnosti podařilo si vybudovat přední pozici na trhu se sanitárnímy zařízenímy. Vedle toho také společnost vyrábí nádobí a keramické dlaždice. Villeroy & Boch a jejich sanitární zařízení, vany, sprchové vaničky a jiné vybavení pro moderní koupelny jsou velmi vyhledávaným zbožím po celém světě.

Produkty Villeroy&Boch se vyrábějí ze sanitární keramiky s použitím technologie CeramicPlus. Jde o speciální nátěr, který pomáhá udržovat zařízení čisté - nečistoty a kamenné usazeniny se nepřichytí na umyvadle či vaně.

Koupelny Dornbracht

Dornbracht je známý tím, že využívá ty nejkvalitnější materiály, nejnovější technologie, které jsou krok před konkurencí a krásný luxusní design. Díky jednotnému charakteristickému styluí všech výrobků Dornbracht je možná souhra modulů nezávisle na designu. Dokonce lze mezi sebou kombinovat i jednotlivé série. 

Dornbracht vám například nabízí luxusní baterie, které jsou typické svými přísnými redukovanými tvary, na mělký, široký odtok. V sortimentu jsou i luxusní baterie, které mají speciálně vyvinutý perlátor ve tvaru 40 vodních paprsků.

Koupelny Praha - sanitární "Alape" vybavení

Sanitární vybavení od firmy Alape vám pomůže navodi ve vaší koupelně pocit luxusu. Firma se nejenom specializuje na technologii, ale také na design. Jejich výrobky již při pouhém pohledu vypadají luxusně. aše moderní luxusní koupelna díky jejich umyvadlům ihned navodí tu cílenou atmosféru. Další výhodou, kterou vám jejich glazírovaná umyvadla přínáší je, že se dají kombinovat v několika verzích, a díky tomu splní požadavky i těch nejnáročnějších klientů.