Podlahy Praha

Společnost Podlahy Praha s.r.o. se věnují oboru prodeje, pokládky a renovace podlahových krytin. Nabízejí velkou nabídku sortimentu, kde nabízejí dřevěné podlahy, dřevěné terasyvinylové podlahymarmoleum, laminátové podlahy a další podlahové krytiny. Mezi jimi nabízenými službami lze například nalézt renovace parket, kompletní renovace podlah a schodů, pokládku podlah - pokládka vinylové podlahy, laminátové, plovoucí, dřevěné, a většinu ostatních podlahových krytin. V jejich vzorkové prodejně mají nejen výše zmiňované a ostatní krytiny, ale taky i veškeré příslušenství, které k nim patří.

Pro více informací o firmě Podlahy Praha a jejich službách či produktech volejte na číslo 702 013 119.

Komunardů 1154/38
170 00 Praha 7, Holešovice‎

Podlahy Praha – proč zrovna oni?

Firma Podlahy Praha poskytuje kvalitní služby a podlahové krytiny za přívětivou cenu.

Další výhody a pozitiva této společnosti

 • Rychlé dodací lhůty
 • Působí na trhu přes 12 let
 • Mnoho referencí k předložení
 • Záruka na všechny naše práce a materiál
 • Disponují kamenným obchodem, kde si lze zboží prohlédnout.

Podlahy Praha – služby

Společnost Podlahy Praha s.r.o. vám vždy spolehlivě dodá a zrealizuje pokládku u jakéhokoliv typu podlahy. V jejich nabídce služeb je i údržba podlahy, renovace podlah, broušení parket, pokládka vinylových podlah, instalace terasových prken nebo dřevěné obklady domů. Na renovace podlah Praha nechali pro vás vytvořit i specializovaný web, kde naleznete veškeré služby, které byste zde čekali jako je broušení parket Praharenovace parket Praha, údržba podlahy, servis schodů, no prostě vše, co do tohoto oboru lze zahrnout.

Podlahy Praha - sortiment

Jejich sortiment obsahuje velký výběr všech druhů podlahových krytin, které si lze ve vzorkové prodejně Podlahy Praha v Praze 7 v ulici Komunardů 38, osobně prohlédnout. V obchodě vám je vždy k dispozici profesionální personál, který Vám pomůže s výběrem té ideální krytiny na základě vašich požadavků.

Podlahy Praha – jak vybrat podlahu?

U výběru podlahové krytiny byste měli dbát na pár duležitých věcí, které následně ovlivňují funkčnost a použitelnost podlahy. Podstatné je vybrat především vhodný typ podlahy v závislosti na vašem současném podkladu. S tím vám osobně poradí v vzorkové prodejně na Praze 7. Hodně záleží na tvrdosti povrchu a tloušťce dílců krytiny. Tyto parametry následně definují celkovou odolnost či zvukovou izolaci podlahy. Dalším faktorem je samozřejmě i výběr dekoru samotné podlahy.  Dřevěné podlahy a dřevěná terasa má tu přednost, že se u nich může provést broušení parket či prken. Tato renovace parket vám zajistí to, že podlaha poté vypadá jako nová. Navíc renovace podlah se může provést opakovaně. V podlahovém studiu společnosti Podlahy Praha se vám vždy dostane pomoci. Rádi vám zde poradí a doporučí podlahovou krytinu právě pro váš interiér. Bude to vinylová podlaha, dřevěná či laminátová? Nechte si poradit od odborníků.

Podlahy Praha – všechny jejich webové stránky

 • Podlahy-Praha.cz - náš nový web věnovaný podlahám
 • PodlahyPraha.cz - náš starší web zabývající se podlahovými krytinami
 • Renovace podlah Praha - webové stránky určené pro renovace podlah
 • Vinylové podlahy Fatra Click - webová prezentace zaobírajíci se vinylovými podlahami Fatraclick
 • Marmoleum -  web, kde je prezentována podlahová krytina marmoleum
 • Výprodej podlah - webová strána, kde naleznete naše produkty ve výprodeji