Renovace podlah Praha

Společnost Podlahy Praha Vám vytvoří odborný posudek ohledně rozsahu potřebných prací a k tomu dodá nezávaznou cenovou nabídku. Posudek je realizován na základě stavu krytiny, rozsahu poničení a smysluplnosti renovace. Jejich odborné posouzení Vás ušetří špatného rozhodnutí a nesprávně investovaných peněz. Tuto službu nabízí firma Podlahy Praha zcela zdarma.

Obdobně jako je spoleh na služby naší společnosti Sklenářství Klapka a máte jistotu, že naši práci odvedeme kvalitně, stejně tak se můžete spolehnout, že společnost Podlahy Praha odvede svou práci s nejvyšší precizností.

Renovace podlah Praha provedená odborníky

Jedině opravdoví profesionálové dokáží převést Vaše představy ohledně podlahy do reality. Těmi disponuje firma Podlahy Praha, přičemž jsou schopni zrealizovat i náročné a atypické krytiny. Velikost jakékoli zakázky pro ně není překážkou. Své kvalitní služby ověřené dlouholetým působením na trhu a obrovské zkušenosti přitom nabízí ze velmi rozumnou cenu.

Renovace podlah - nejvyužívanější služby

Renovace podlah u společnosti Podlahy Praha - co zahrnuje:

  • Posudek náročnosti a smysluplnosti renovace podlahy od odborníků
  • Návrření realizace 
  • Vytvoření cenové nabídky
  • Uzavření smlouvy o dílo
  • Samotná realizace renovace podlahy podle smlouvy
  • Úklid po pracích

Renovace dřevěných podlah a renovace parket

Po mnoho let patří dřevěné parkety k oblíbeným krytinám. Vzhledem k tomu, že dřevo však patří mezi přírodní materiály, tak i přes sebevětší snahu se nepodaří zamezit známkám opotřebení a rýhám. V tu chvíli přichází na řadu renovace parketkterá představuje cestu, jak zachovat historickou podlahu s vizáží podlahy nové. Tuto službu poskytují ce společnosti Podlahy Praha zkušení profesionálové a vyškolení podlaháři.

U dřevěných podlah je možná několikanásobná renovace, přičemž základem renovace je broušení parket nebo broušení dřevěných podlahtmelení parket a následné moření či lakování parket. Veškeré renovace dřevěných podlah a parket a včetně toho i renovace podkladů provádí společnost Podlahy Praha již řadu a ranovovat umí dnes v podstatě jakoukoli podlahu. Moderní technologie umožňují i velmi staré podlaze nabýt nového vzhledu za velmi slušnou cenu.

Ač se to může zdát složité, tak renovace dřevěné podlahy se Vám mnohokrát vyplatí!