Vjezdové brány

Pokud potřebujete spolehlivou firmu, která by vám oplotila váš pozemek, k již hotovému plotu nanstalovala vjezdovou bránu nebo ke stávající garáži dodala garážová vrata, tak vám rádi doporučíme společnost Urban BVP.  Firma má šikovné zaměstnance, a tak vám může nabídnout naprosto špičkové řemeslné zpracování, kování a pomoc při výběru. Pracují s kvalitními materiály, které jsou od těch největších a zaběhlých dodavatelů. I přes tuto kvalitu práce, produktů a použitých materiálu mají velmi dobré ceny.

Společnost Urban BVP má ve své nabídce vjezdové bránygarážová vrata, ploty, branky, pohony pro brány, roletové mříže, markýzy, předokenní rolety, parkovací zábrany. Veškeré tyto produkty vám mohou dodat včetně montáže. 

Vjezdové brány a jejich typy 

Vjezdové brány společnost Urban BVP dělá nejčastěji a společně s garážovými vraty se snaží především specializovat hlavně na toto odvětví. Jestliže tedy zrovna zvažujete jakou vjezdovou bránu zvolit, tak se buď můžete obrátit s radou na Urban BVP nebo vzít v úvahu okolní prostor, zakřivení terénu, provozní požadavky, finanční dispozice a vybrat si sami . Níže vám představíme jednotlivé typy vjezdových brán.

Vjezdové samonosné brány

Samonosné vjezdové brány mají velkou výhodu ve své nenáročnosti na instalaci. Jelikož je brána opatřena svou vlastní konstrukci, nejsou zapotřebí žádné větší stavební práce. Samonosná vezdová brána se otevírá do strany podél plotu. To má velkou výhodu především v tom, že nezabírají prostor ve vjezdu. Samonosné vjezdové brány nemusí mít žádná podpůrná kolečka, vodicí profil ani nevyžadují rovný terén jak by tomu bylo u pojezdových bran. 

Vjezdové pojezdové brány

Jak bylo naznačeno, tak pojezdové brány vyžadují rovný terén, protože je potřeba do betonovhého základu zasadit pojezdovou kolejnici. V této kolejnici se bude brána pohybovat na kolečkách. Pojezdové vjezdové brány jsou opatřeny kolečky, která umožňují beznámahový pohyb. Vjezdové posuvné brány jsou tudíž vhodné jen pro vodorovné povrchy. Na druhou stranu vám pojezdové vjezdové brány nabízí výbornou životnost a spolehlivost.

Vjezdové křídlové brány

Křídlové vjezdové brány jsou nejvyúživanějším typem brán. Využívá je téměř každý. Díky tomu nabízejí mnoho variant a nejlepší cenovou dostupnst. Tato vjezdová brána je použita tam, kde není dostatečný prostor pro boční vysunutí jako tomu je zapotřebí u samonosné vjezdové brány nebo pojezdové brány. Pokud tedy máte jedinou možnost bránu otvírat dovnitř nebo ven, tak musíte volit křídlovou bránu. Dvoukřídlá brána nebo jednokřídlé vjezdové brány mohou být vyrobeny přesně tak, jak budete potřebovat. Lze vybrat velikost, styl i počet křídel. Firma Urban BVP vám dodá vše zařídí podle vašich požadavků. Jednotlivá křídla či křídlo se může otvírat dovnitř, ven a v případě, že budete chtít se vjezdová brána bude otevírat oběma směry. Křídlové vjezdové brány lidé volí kvůli své ceně a variabilitě.

Firma Urban BVP disponuje odborným a ochotným personálem

Firma využívá na veškerou práci své zaměstnance a tak montáž všech jejch produktů (vjezdové brány, pohony pro brány, garážová vrata, plotyroletové mříže, markýzy, předokenní rolety, závory a parkovací systémy...) proběhne vždy bez problémů. Jak jsme již zmiňovali, tak všichni zaměstnanci a i majitel mají obrovskou praxi. Již více jak 20 let dodávají vjezdové brány, garážová vrata a ostatní. Společnost Urban BVP vám tedy nabízí kvalitu, rychlost a dobré ceny.