Zrcadlo do koupelny


Pořiďte si zrcadlo do koupelny u firmy Sklenářství Praha - Tomáš Klapka! Rychlá reakce na vaši poptávku, zaměření prostoru, rychlá výroba a montáž a skvělá cena zaručena. Vyrobíme a dodáme zrcadlo i netypických tvarů a velikosti - vyrobíme vám zrcadlo do koupelny na míru. Se zvolením stylu vhodného právě do vaší koupelny vám naši profesionálové ochotně poradí.


Zrcadlo do koupelny na míru - druhy

Zrcadlo do koupelny na míru může být zrcadlo v rámu (máme široký výběr barev a materiálů rámů) nebo dekorativní zrcadlo, opracované např. broušením nebo za použití technologie fazetování zrcadel. Vaše zrcadlo do koupelny na míru jsme také schopni ozdobit např. vyleptaným motivem.


Zrcadla do koupelny - fazetování zrcadel

Technologie fazetování zrcadel používaná na zrcadla do koupelny spočívá ve zkosení jejich hran pod určitým úhlem. Fazetu neboli zkosení jsme schopni vyrobit v různé šířce (lze opracovat sklo o síle 3 mm - 19 mm), na rovnou i zakulacenou hranu, když se např. jedná o oválná a kruhová zrcadla do koupelny.


Zrcadlo do koupelny - lepené přímo na plochu

Zrcadlo do koupelny je možné také nalepit rovnou na stěnu. Nechte si ho však nalepit našimi odborníky a speciálním lepidlem, které odolává vlhkosti. Důležité upozornění - nalepené zrcadlo do koupelny pak nelze demontovat bez poškození. Jestliže budete chtít později zrcadlo sundat a umístit jinam, je lepší použít speciální nalepovací kovové háčky. Tento způsob je vhodný pouze pro menší zrcadla.


Zrcadla do koupelny na míru - větší rozměry, velkoformátová zrcadla

Zrcadla do koupelny velkých formátů je praktické podlepit bezpečnostní fólií na zadní stranu zrcadla. V případě nerovnosti stěny, která se většinou na velké ploše projeví, zajistíme vhodný podklad pro bezproblémové nalepení zrcadla. Případné dotazy na zrcadla do koupelny na míru rádi zodpovíme.


Zrcadla do koupelny - opracování a termíny dodání

Zrcadla do koupelny technologicky opracováváme i dalšími metodami jako je broušení skla, vrtání skla nebo výřezy do skla. Zrcadla do koupelny od nás jsou perfektní, bez ostrých hran a jsme schopni je vyrobit do 2 pracovních dnů. U fazetování zrcadel dodávka do 5 pracovních dnů.


Zrcadla do koupelny - Sklenářství Praha - Tomáš Klapka - další nabídka

Firma Sklenářství Praha - Tomáš Klapka vám vyrobí zrcadla v rámu, provádí fazetování zrcadel na již existující zrcadla, vyrábí fazetová zrcadla, zrcadla na zeď, zkrátka naše výroba zrcadel je tu pro vás. Naše služba od zabezpečení rozbitého zrcadla po výrobu atypických architektonických zrcadlových prvků je zde pro vás. Prohlédněte si také naše webové stránky Sklenářství Praha.
 

Zrcadla do koupelny - doporučujeme

Pro další inspiraci u vybavení koupelen doporučujeme Luxusní koupelny Praha, které dodávají unikátní sprchové kouty, moderní rohové vany i volně stojící vanydesinové radiátory a mnoho dalšího pro moderní koupelny

Také by vás mohla zajímat zrcadlová folie na okna. nebo fólie na sklo do sprchyTyto a ostatní folie na sklo vám dodá i s montáží firma okenní folie Benda.