Zrcadlo na stěnu

 

Sklenářství Praha - Tomáš Klapka vám vyrobí a nainstaluje zrcadla na stěnu do vaší provozovny nebo domácnosti. Proč si vybrat právě naši firmu? Vše, od zabezpečení rozbitého zrcadla po výrobu náročných zrcadlových prvků, jsme schopni zajistit co nejrychleji a za dobrou cenu! Montujeme zrcadla na stěnu ve fitness centrech, kadeřnictvích, ubytovacích zařízeních, tanečních sálech, šatnách, toaletách apod.


Zrcadlo na stěnu - vlastnosti a technika lepení

Zrcadlo na stěnu opticky zvětšuje a rozjasňuje prostor a je velmi dekorativní. Při lepení používáme speciální lepidla, která odolávají vlhkosti, jsou tak vhodná i do koupelen. Upozorňujeme, že lepené zrcadlo na stěnu se nedá demontovat aniž by se rozbilo. Pokud požadujete možnost přemístění zrcadla, je vhodné použít pro zrcadlo na stěnu, které má menší rozměry, speciální nalepovací kovové háčky.


Velká zrcadla na stěnu

Z bezpečnostních důvodů je dobré na velká zrcadla na stěnu nalepit zezadu bezpečnostní fólií. Pokud je povrch stěny nerovný, zajistíme vhodný podklad pro nalepení bez potíží. Rádi vám vyrobíme a namontujeme velká zrcadla na stěnu v různých tvarech (i zcela netypických) a velikostech.


Velké zrcadlo na stěnu - další způsoby opracování

Velké zrcadlo na stěnu od naší firmy Sklenářství Praha - Tomáš Klapka je bezpečné a velmi dobře opracované také dalšími technologiemi používanými při výrobě jako je broušení skla, vrtání skla nebo výřezy do skla např. kvůli ozdobným šroubům, zásuvkám či vypínačům. Velké zrcadlo na stěnu od nás ozdobí každý prostor.


Zrcadla na stěnu - fazetování zrcadel

Na zrcadla na stěnu provádíme také fazetování zrcadel zkosením jejich hran pod určitým úhlem. Fazetu jsme schopni vyrobit i na kruhová a oválná zrcadla na stěnu a to v různých šířkách, na rovné i tvarované hrany. Lze opracovat sklo o síle 3 mm - 19 mm. Fazetování přináší zrcadlu velký optický efekt.


Zrcadlo na stěnu - leštění skla

Zrcadlo na stěnu přivezeme vždy zabroušené, takže dotyk je bezpečný. Hrany můžeme zabrousit do matu nebo pak ještě vyleštit do lesku. Objednejte si zrcadlo na stěnu od nás a dostanete špičkovou kvalitu v co nejkratším termínu. Zajímavá je i cena.

 

Zrcadlo na stěnu - další nabídka na zrcadla na stěnu od Sklenářství Praha - Tomáš Klapka

Firma Sklenářství Praha - Tomáš Klapka vám také vyrobí zrcadla v rámu, fazetová zrcadla (provádíme fazetování zrcadel na již existující zrcadla), koupelnová zrcadla, zrcadla na míru, zkrátka naše výroba zrcadel je tu pro vás. Podívejte se také na naše webové stránky Sklenářství Praha