Naši partneři

Zámečnická pohotovost Praha

Zámečnická pohotovost Praha Zámečnická pohotovost Praha Máte zámek a nemáte klíč? Zůstaly vaše klíče za zabouchnutými dveřmi? Máte v zámku cizí předmět nebo zalomený klíč? Zabouchli jste si klíčky v autě? Přesně to jsou situace, kdy kontaktujte zámečnickou pohotovost Praha, která poskytuje profesionální a rychlý zámečnický servis. Její profesionální zámečníci jsou mistři svého oboru, pracují nonstop a přijedou za vámi kamkoli v Praze, aby vaše potíže co nejrychleji vyřešili.

 

Bezpečnostní dveře

Bezpečnostní dveřeBezpečnostní dveře do bytu nejenže chrání váš domov, ale také mohou přispět k výrazným úsporám za energie. Díky správné izolaci a těsnosti dokážou minimalizovat únik tepla v zimě a zabraňují průniku horkého vzduchu v létě. To významně snižuje náklady na vytápění a chlazení vašeho bytu. Kvalitní bezpečnostní dveře jsou tak investicí do bezpečnosti i energetické účinnosti, což vám umožňuje dosáhnout komfortu a úspor zároveň.

 

Deratizace Praha

Deratizace Praha Firma KF TRANS s.r.o. provádí deratizace Praha neboli hubení hlodavců (deratizace myší, likvidace potkanů, krys apod.), dezinsekce či hubení hmyzu a dezinsekce dřevokazného hmyzu (např. dezinsekce štěnic, likvidace švábů, blech, mravenců, sršňů, vos, červotočů, čmelíků, molů, octomilek a dalších druhů). Také se ale uplatňují v odvětví dezinfekce. Ať už se jedná o dezinfekci různých plísní nebo například o dezinfekci odpadních jímek a žump.

 

Marmoleum Praha

Marmoleum Praha Společnost Podlahy Praha vám nabízejí podlahovou krytinu marmoleum a všechny potřebné služby s ní spojené. Marmoleum je v současnosti označení pro stoprocentně přírodní linoleum. Jedná se podlahovou krytinu, jejíž složení je směsí lněného oleje, borovicové pryskyřice, mletého vápence, pigmentů a dřevité či korkové moučky. Na rozdíl od PVC podlahy je marmoleum odolnou krytinou, na kterou výrobci standardně poskytují třicetiletou záruku, a výjimkou není ani trvanlivost padesát let. Marmoleum Praha od společnosti Podlahy Praha vás nezklame.

Podlahy Praha

Podlahy Praha Společnost Podlahy Praha s.r.o. se věnují oboru prodeje, pokládky a renovace podlahových krytin. Nabízejí velkou nabídku sortimentu, kde nabízejí dřevěné podlahy, laminátové podlahy, přírodní linoleum a další podlahové krytiny. Mezi jimi nabízenými službami lze například nalézt renovace parket nebo servis schodů. V jejich vzorkové prodejně mají nejen PVC podlahy a ostatní krytiny, ale taky i veškeré příslušenství, které k nim patří.

Koupelny Praha

koupelnyLuxusní koupelny Praha Dorint DG Centrum vám mohou představit výrobky světoznámých značek v ukázkové prodejně na Žižkově. Nejenom, že v prodejně jsou produkty od značek, které zásadním způsobem určují trendy v oblasti moderních koupelnách, ale také zde je personál, který vám vše ochotně vysvětlí. V prodejně mají luxusní koupelny a zařízení, které pod tuto oblast spadají (luxusní vany, luxusní baterie, luxusní radiátory, luxusní obklady a luxusní sprchové kouty).

Vjezdové brány

Vjezdové brányPokud potřebujete spolehlivou firmu, která by vám oplotila váš pozemek, k již hotovému plotu nanstalovala vjezdovou bránu nebo ke stávající garáži dodala garážová vrata, tak vám rádi doporučíme společnost Urban BVP. Firma má šikovné zaměstnance, a tak vám může nabídnout naprosto špičkové řemeslné zpracování, kování a pomoc při výběru. Pracují s kvalitními materiály, které jsou od těch největších a zaběhlých dodavatelů. I přes tuto kvalitu práce, produktů a použitých materiálu mají velmi dobré ceny.

Deratizace KO

deratizace koHledáte spolehlivou firmu, která by u vás provedla deratizac? Na deratizace doporučujeme firmu KF TRANS s.r.o.. V nabídce naleznete kompletní DDD služby - deratizace, dezinsekce, dezinfekce. V oblasti deratizace, na kterou se specializují nejvíce, klienti nejčastěji žádají deratizace myší, deratizace potkanů, deratizace krys, deratizace hlodavců, deratizace hmyzu jako jsou deratizace blech, deratizace štěnic, deratizace švábů, deratizace mravenců, deratizace vos, deratizace sršňů, deratizace molů nebo deratizace much.

Folie na sklo

Folie na sklo Zkuste okenní fólie od Infrasol. Tento článek vám ukáže Fólie na sklo aut a budov od značky Infrasol. Vysvětlíme vám výhody těchto okenních fólií. Firma vám může také doporučit certifikovaného specialistu na instalaci fólií do vašich oken.

 

 

Deratizace štěnic

Deratizace štěnicDeratizace štěnice se odborně nazývá dezinsekce štěnic, protože se jedná o likvidaci hmyzu. Slovo deratizace se používá v souvislosti s hlodavci. Hubení štěnic je kompletní proces, na který je třeba odborníků. Deratizace štěnic neprovádějte sami, protože tím můžete situaci akorát tak stížit a to tím, že si štěnice udělají částečnou rezistenci na vámi použité přípravky a následná profesionální dezinsekce štěnic bude značně komplikovanější. Pouze profesionální deratizační firma má přístup k speciálním přípravkům, které na deratizace štěnic skutečně fungují.

 

Bezpečnostní dveře do paneláku

Bezpečnostní dveře do panelákuBezpečnostní dveře jsou klíčovým prvkem pro ochranu vašeho domova a majetku, poskytujícím bezpečí vaší rodině. Tyto dveře jsou vybaveny speciálními funkcemi, jako jsou pevné zámky a odolné materiály, které účinně brání neoprávněnému vstupu. Níže jsou uvedeny výhody, které firma Dveře OK nabízí při pořízení bezpečnostních dveří do paneláku.