Naši partneři

Zámečnická pohotovost Praha

Zámečnická pohotovost Praha Zámečnická pohotovost Praha Máte zámek a nemáte klíč? Zůstaly vaše klíče za zabouchnutými dveřmi? Máte v zámku cizí předmět nebo zalomený klíč? Zabouchli jste si klíčky v autě? Přesně to jsou situace, kdy kontaktujte zámečnickou pohotovost Praha, která poskytuje profesionální a rychlý zámečnický servis. Její profesionální zámečníci jsou mistři svého oboru, pracují nonstop a přijedou za vámi kamkoli v Praze, aby vaše potíže co nejrychleji vyřešili.

 

Deratizace Praha

Deratizace Praha Firma KF TRANS s.r.o. provádí deratizace Praha neboli hubení hlodavců (deratizace myší, likvidace potkanů, krys apod.), dezinsekce či hubení hmyzu a dezinsekce dřevokazného hmyzu (např. dezinsekce štěnic, likvidace švábů, blech, mravenců, sršňů, vos, červotočů, čmelíků, molů, octomilek a dalších druhů). Také se ale uplatňují v odvětví dezinfekce. Ať už se jedná o dezinfekci různých plísní nebo například o dezinfekci odpadních jímek a žump.

 

Marmoleum Praha

Marmoleum Praha Společnost Podlahy Praha vám nabízejí podlahovou krytinu marmoleum a všechny potřebné služby s ní spojené. Marmoleum je v současnosti označení pro stoprocentně přírodní linoleum. Jedná se podlahovou krytinu, jejíž složení je směsí lněného oleje, borovicové pryskyřice, mletého vápence, pigmentů a dřevité či korkové moučky. Na rozdíl od PVC podlahy je marmoleum odolnou krytinou, na kterou výrobci standardně poskytují třicetiletou záruku, a výjimkou není ani trvanlivost padesát let. Marmoleum Praha od společnosti Podlahy Praha vás nezklame.

Podlahy Praha

Podlahy Praha Společnost Podlahy Praha s.r.o. se věnují oboru prodeje, pokládky a renovace podlahových krytin. Nabízejí velkou nabídku sortimentu, kde nabízejí dřevěné podlahy, laminátové podlahy, přírodní linoleum a další podlahové krytiny. Mezi jimi nabízenými službami lze například nalézt renovace parket nebo servis schodů. V jejich vzorkové prodejně mají nejen PVC podlahy a ostatní krytiny, ale taky i veškeré příslušenství, které k nim patří.

Koupelny Praha

koupelnyLuxusní koupelny Praha Dorint DG Centrum vám mohou představit výrobky světoznámých značek v ukázkové prodejně na Žižkově. Nejenom, že v prodejně jsou produkty od značek, které zásadním způsobem určují trendy v oblasti moderních koupelnách, ale také zde je personál, který vám vše ochotně vysvětlí. V prodejně mají luxusní koupelny a zařízení, které pod tuto oblast spadají (luxusní vany, luxusní baterie, luxusní radiátory, luxusní obklady a luxusní sprchové kouty).

Vjezdové brány

Vjezdové brányPokud potřebujete spolehlivou firmu, která by vám oplotila váš pozemek, k již hotovému plotu nanstalovala vjezdovou bránu nebo ke stávající garáži dodala garážová vrata, tak vám rádi doporučíme společnost Urban BVP. Firma má šikovné zaměstnance, a tak vám může nabídnout naprosto špičkové řemeslné zpracování, kování a pomoc při výběru. Pracují s kvalitními materiály, které jsou od těch největších a zaběhlých dodavatelů. I přes tuto kvalitu práce, produktů a použitých materiálu mají velmi dobré ceny.